ТОВ «ЕЛІКОР КАПІТАЛ»


ТОВ «ЕЛІКОР КАПІТАЛ» є стабільним постачальником природного газу за нерегульованим тарифом на паливно-енергетичному ринку України. На сьогоднішній день компанія успішно працює у 24 областях України. Наша копанія, що динамічно розвивається на газовому ринуку України, в якій працюють тільки висококваліфіковані фахівці, з моменту свого створення бере активну участь у житті регіонів, постійно перебуває в тісному контакті з органами влади всіх рівнів та промисловими споживачами для підвищення рівня надання послуг, а також розвитку ринку газу.

ТОВ «ЕЛІКОР КАПІТАЛ»

ТОВ «ЕЛІКОР КАПІТАЛ» є стабільним постачальником природного газу за нерегульованим тарифом на паливно-енергетичному ринку України з річною реалізацією понад 1 000 мільйонів кубічних метрів газу. На сьогоднішній день компанія успішно працює у 24 областях України.

Наша копанія, що динамічно розвивається на газовому ринуку України, в якій працюють тільки висококваліфіковані фахівці, з моменту свого створення бере активну участь у житті регіонів, постійно перебуває в тісному контакті з органами влади всіх рівнів та промисловими споживачами для підвищення рівня надання послуг, а також розвитку ринку газу.скачать dle 10.3фильмы бесплатно